Moment prawdy

• autor: tomek1985wch, 2018-06-08 14:44

Walka o utrzymanie się w A-klasie wchodzi w decydującą fazę i los chciał, że jednym z kluczowych meczów w tej batalii będą derby pomiędzy Czarnymi a Górnikiem Nowe Miasto. Przeciwnik zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów i o 2 oczka wyprzedza naszą drużynę, a o 3 znajdującą się w strefie spadkowej Unię Bogaczowice. Długo zanosiło się na to, że dobrze spisujący się beniaminek spokojnie uplasuje się w końcowej klasyfikacji na pozycji w pierwszej połowie stawki, jednak wiosną Górnik grał w kratkę i dość niespodziewanie musi jeszcze włożyć trochę wysiłku, aby pozostać na szczeblu A-klasy. Po raz ostatni graliśmy z zespołem z Nowego Miasta zimą w sparingu remisując 3:3 (bramki: Damian Kacica 2, Wojciech Kumor), natomiast jesienią w meczu ligowym przeciwnik wygrał 5:2 (gole Grzegorza Wroczyńskiego i Patryka Marszałka). Zapowiada się arcyciekawe starcie dwóch zespołów, z którego miejmy nadzieję zwycięsko wyjdą Czarni. Początek tego spotkania w niedzielę o 17 na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego, natomiast zbiórka zawodników i sztabu szkoleniowego godzinę wcześniej - zapraszamy!

...