1% dla Czarnych!

• autor: tomek1985wch, 2018-02-04 19:34

Jak co roku, tak i tym razem zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie poprzez przekazanie 1% Państwa podatku naszemu klubowi. Akcja prowadzona jest we współpracy z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym” i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością: w roku 2013 zebraliśmy 467,85zł, w roku 2014 949,04zł, w roku 2015 1077,90zł, w roku 2016 1204,65zł, natomiast w roku 2017 rekordowe 1306,17zł. Teraz ponownie liczymy na progres i z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować zarówno Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, jak również wszystkim, którzy w ten sposób wspierali nas w poprzednich latach oraz tym, którzy zdecydują się przekazać 1% swojego podatku za rok 2017 na rzecz Czarnych. Aby pomóc naszemu klubowi, wystarczy podczas wypełniania formularza PIT w rubryce „Numer KRS” wpisać „0000270261”, natomiast w rubryce „Cel szczegółowy 1%” podać „Czarni Wałbrzych 316”. Informujemy, że przekazanie 1% NIC NIE KOSZTUJE i może tego dokonać każdy, któremu naliczono podatek za rok 2017, zarówno osoba pracująca, jak również będąca na emeryturze lub rencie. Od roku emeryci i renciści mogą przekazać 1% w uproszczony sposób wypełniając formularz PIT-OP (online lub ręcznie po wydrukowaniu) dostępny na stronie http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/1-procent-podatku-dla-opp-pit-op . Od Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym” otrzymaliśmy również wizytówki promujące akcję – osoby pragnące zaangażować się w zbiórkę proszone są o kontakt emailem na ksczarniwalbrzych@interia.pl celem ustalenia szczegółów odbioru wizytówek. W razie problemów z wypełnieniem formularza PIT również prosimy o wysłanie emaila na ww. adres - pomożemy!

...