Po raz trzeci u siebie

• autor: tomek1985wch, 2015-09-18 22:25

Po zwycięstwie z Zielonymi i porażce ze Zdrojem Czarni trzeci raz w przeciągu tygodnia zagrają na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego – tym razem wałbrzyszanie zmierzą się z Górnikiem Boguszów-Gorce. Beniaminek to zespół dobrze nam znany, z którym wielokrotnie rywalizowaliśmy na szczeblu A-klasowym, ostatnio w sezonie 2013/14, gdy mecze pomiędzy tymi dwiema drużynami zakończyły się wygraną podopiecznych trenera Żamojcina 8:1 i remisem 1:1. Górnik nie będzie miło wspominał tego okresu, gdyż na finiszu rozgrywek zajął 15. miejsce i spadł klasę niżej, jednak już po roku i zdobyciu mistrzostwa B-klasy powrócił do „Serie A”. W obecnym sezonie zespół z Gorc spisuje się całkiem dobrze i z dorobkiem 8 punktów w 5 meczach plasuje się na 7. miejscu, czyli tylko oczko niżej od Czarnych. Nasz zespół może się więc spodziewać trudnej przeprawy, ale miejmy nadzieję, że zachowa status niepokonanego u siebie w lidze. Początek spotkania w niedzielę o 14:30 na stadionie przy ul. Dąbrowskiego – zapraszamy!