Pokonać rewelację!

• autor: tomek1985wch, 2015-05-23 00:17

Uskrzydleni zwycięstwem w Roztoce piłkarze Czarnych w najbliższy weekend kolejny raz zmierzą się z zespołem z czołówki – tym razem rywalem wałbrzyszan będzie trzecia w tabeli Unia Jaroszów. Przeciwnik jest prawdziwą rewelacją rozgrywek – co prawda już rok temu zaprezentował się z bardzo dobrej strony zajmując na koniec wysokie 6. miejsce, jednak jak wiadomo dla beniaminka drugi sezon jest często najtrudniejszy i mało kto się spodziewał, że może być jeszcze lepiej. Tymczasem zespół z Jaroszowa spisuje się dużo powyżej oczekiwań i choć Sudety i Grom są poza jego zasięgiem, to utrzymanie pozycji na pudle do ostatniej kolejki jest całkiem realne. Unia szczególnie groźna jest u siebie, gdzie jeszcze nie przegrała notując 9 zwycięstw i 3 remisy, natomiast na wyjeździe wygrała 5 razy, 4-krotnie musiała uznać wyższość rywala, a w trzech spotkaniach podzieliła się punktami z przeciwnikiem. Jesienią w Jaroszowie było 4:2 dla trzeciej aktualnie drużyny w tabeli, czas więc na rewanż! Początek meczu w niedzielę o 11 na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego, a zbiórka zawodników i sztabu szkoleniowego godzinę wcześniej – zapraszamy!